В ЗАПОРОЖЬЕ НЕ ЗАПЛАТИЛИ ЛЮДЯМ 46 млн. гривен заработной платы, а мэр Син все кивает пальчиком и грозится «поставить вопрос»

Забезпечення своєчасної виплати заробітної плати населенню – один з важливих напрямків роботи міської влади. Щотижня проводиться моніторинг стану заборгованості, яка склалася на запорізьких підприємствах. Це питання було поставлено і на розширеній нараді, присвяченій актуальним питанням життєдіяльності міста, яка відбулася в мерії.

За словами заступника міського голови Юрія Каптюха, сьогодні загальна сума заборгованості підприємств обласного центру складає 46,3 млн. грн. Борг економічно активних виробництв – 21 млн. грн, підприємств-банкрутів – 25 млн. грн., економічно неактивних підприємств – 300 тис. грн.

Міський голова Олександр Сін акцентував увагу присутніх про неприпустимість заборгованості з заробітної плати на запорізьких підприємствах комунальної сфери. У полі уваги контролюючих органів будуть і ті виробництва, де була допущена знов утворена заборгованість.

“На таких підприємствах проводитимуться перевірки контролюючими органами. Якщо виявиться, що замість виплати заробітної плати кошти були направлені на інші потреби, ставитиметься питання про порушення кримінальних справ відносно керівників підприємств”, – зазначив міський голова Олександр Сін, повідомляє газета міськради.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: